Ze života školy

Na dny 3. - 4. 1.2019 bylo vyhlášeno ředitelské volno.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Zveme rodiče žáků 1. - 4. ročníku na konzultační den ve čtvrtek 10. ledna 2019 od 17.00 hod. do 19.00 hod.

Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří, který se bude konat v sobotu 12. 1. 2019 od 10:00 do 14:00 hod. Po celou dobu dne otevřených dveří probíhají ve škole workshopy pro žáky, kteří si je mohou sami obejít a vyzkoušet, že stavařina není nuda.

Třídy se zúčastnily sportovního kurzu ve Sportcentru Doubí u Třeboně. I když nám počasí zpočátku nepřálo, věnovali jsme naplno sportovním aktivitám a využili jsme i kryté haly, kde jsme uspořádali pro žáky turnaj ve stolním tenisu a fotbalový turnaj.

uvod

Žáci si prodloužili léto a místo zasednutí do školních lavic vyjeli do CHKO Žďárské vrchy na sportovní kurz. Okamžitě po příjezdu do areálu Gaudeamus v obci Milovy, vydatném obědě a organizačních informacích se žáci rozdělení do družstev začali věnovat různým sportovním aktivitám na skvěle vybaveném víceúčelovém sportovišti – zahráli si volejbal, beachvolejbal, fotbal, tenis i společenské hry určené pro volnou přírodu.

úvodní třetaci