Ze života školy

Třídy se zúčastnily sportovního kurzu ve Sportcentru Doubí u Třeboně. I když nám počasí zpočátku nepřálo, věnovali jsme naplno sportovním aktivitám a využili jsme i kryté haly, kde jsme uspořádali pro žáky turnaj ve stolním tenisu a fotbalový turnaj.

uvod

Žáci si prodloužili léto a místo zasednutí do školních lavic vyjeli do CHKO Žďárské vrchy na sportovní kurz. Okamžitě po příjezdu do areálu Gaudeamus v obci Milovy, vydatném obědě a organizačních informacích se žáci rozdělení do družstev začali věnovat různým sportovním aktivitám na skvěle vybaveném víceúčelovém sportovišti – zahráli si volejbal, beachvolejbal, fotbal, tenis i společenské hry určené pro volnou přírodu.

úvodní třetaci

Sportovní kurz tříd 3.A a 4.C se konal v rekreačním středisku UK v Horním Poříčí a byl opravdu pestrý. Měli jsme k dispozici krásný sportovní areál s hřišti na fotbal a volejbal, tenisové kurty a 4 stoly na stolní tenis.uvodni 4.C

Adaptační kurz naší třídy byl velmi záživný a přínosný. Nikdy jsme se snad nenudili a já ještě k tomu zhubla 2 kila.
Bydleli jsme celkem příjemně, nevařili nám vůbec špatně – někdy byly moc velké porce, ale bylo možné říci si i o menší, nebo o neslazený čaj. Všichni v penzionu byli ochotní.

Zveme rodiče žáků 1. - 4. ročníku na třídní schůzky. Konají se ve středu 7. listopadu 2018 od 17.00 hod. v kmenových učebnách. Rada rodičů (zástupci jednotlivých tříd) se sejde tentýž den v 16.30 v posluchárně č. 116 v 1. p.