Ze života školy

Dne 6. 6. 2018 jsme se zúčastnili dvanáctého ročníku konference StreTech, konající se na Fakultě strojní v areálu ČVUT. Na setkání se každoročně podílí studenti a pracovníci ze všech fakult ČVUT ve spolupráci s učiteli a studenty škol středních z celé republiky, které představují své práce od technických po humanitní.

fae

V pátek 18. 5. 2018 se vybraní žáci prvních a druhých ročníků zúčastnili exkurze zaměřené na plavební komory na Vltavě v Praze. 

essbhr rt

 

Divadelní sezóna Klubu mladých diváků v tomto roce byla úspěšně ukončena. Od listopadu jsme mohli shlédnout představení ve velkých i malých pražských divadlech.

Jen pro připomenutí – od listopadu jsme byli v divadle Pod Palmovkou na představení Don Juan, v divadle Rokoko jsme viděli příběh Molly Sweeny, pobavili jsme se v divadle Na Vinohradech u komedie Velká mela, dále nás čekalo představení Synáčci od divadla Tygr v tísni ve Vile Štvanice, nebo nezapomenutelný Máj ve Viole. Velmi zajímavé bylo i představení Cube na Nové scéně nebo Krvavá svatba ve Stavovském divadle. Program pro letošní rok jsme zakončili představením Maryša v Národním divadle.

Z každého představení jsme si odnesli kulturní zážitek. Někdy jsme měli husí kůži, jindy nám tekly slzy od smíchu, žasli jsme nad pohybovým divadlem.

Pro letošek je konec – na shledanou a budeme se těšit na podzim příštího školního roku 

Ing. Hana Matoušková

Vítězem letošního ročníku soutěže modelů vodohospodářských staveb, kterou již tradičně pořádáme ve spolupráci s Katedrou hydrotechniky, Fakulty stavební, ČVUT v Praze, se stal model vodárenské věže, autora Vladimíra Lampy. 
Gratulujeme

úvodní voda

V pondělí se někteří naši žáci zúčastnili juniorského maratonu. Všichni podali vynikající výkon #juniosrkymaraton

juniorský maraton