Ze života školy

V pondělí 25.února žáci tříd 1A a 1B v rámci předmětu inženýrské stavby navštívili fakultu Dopravní ČVUT v Praze. Kde se z nich, alespoň na pár hodin, stali vysokoškoláci – dopraváci.den na fakultě dopravní

Stejně jako všechny třídy prvního ročníku jsme si ani my nemohli nechat ujít příležitost strávit příjemný týden na horách ve Špindlerově Mlýně. Byli jsme ubytovaní v penzionu U sv. Anny, který je přímo na sjezdovce. Sněhu bylo hodně a počasí nám celkem přálo, takže jsme mohli lyžovat každý den.

LVK1.C

Ve dnech 30.1. a 6.2.2019 se žáci 3. a 4. ročníků zaměření Pozemní stavby, Architektura a stavitelství a BIM projektování zúčastnili školního kola v grafickém 3D projektování.

Po 4-hodinovém maratonu z celkového počtu 69 zúčastněných se na prvních 5 místech umístili následující žáci:

  1. místo – Tomáš Macek – 3.D
  2. místo – Filip Brůna – 3.D
  3. místo – Tomáš Král – 3A
  4. místo – Radek Čermík – 3.D
  5. místo – Štěpán Obadálek - 3.C

Do celostátního kola, které se uskuteční 21.3. 2019 v Českých Budějovicích, postupují první dva umístění.

Všem účastníkům děkujeme za projevenou snahu, vítězům blahopřejeme a žákům Tomášovi Mackovi a Filipovi Brůnovi budeme držet palce v březnu v Českých Budějovicích.

I naše třída 1.A v týdnu od 11. do 18. ledna navštívila Krkonoše. Náš kurz  se sice nemůže pochlubit tak krásnými fotografiemi, jako třída 1.B, neznamená to však, že jsme si lyžařský kurz ve Špindlerově Mlýně užili méně. 

lyžák 1.A

Stejně jako předchozí kurzy proběhl i ten náš ve Špindlerově Mlýně v penzionu u sv. Anny. Co rozhodně nebylo stejné, bylo počasí. Při našem příjezdu vysvitlo sluníčko a celý týden byla nádherně modrá obloha.1.B LVK