Soutěž modelů maturitních projektů zaměření BIM projektování je od ostatních studijních zaměření odlišná v tom, že všechny modely jsou vytvořené za pomoci technologie 3D tisku. K tomu žáci využívají stavařskou digitální verzi modelu vytvořenou v Revitu, kterou upraví do tisknutelné podoby. A aby to nebylo tak jednoduché, vytváříme modely rozebírací a včetně interiéru. Letošní soutěž byla tou úplně první, která se na zaměření BIM projektování konala.
Na základě hlasování učitelů a žáků se na prvním místě umístil Aleš Mach ze 4.E. Na druhém místě Barbora Mathauserová a na třetím místě David Pujman, oba ze třídy 4.C. Cenu ředitelky školy získala trojice žáků Aleš Mach, Richard Kalač a Petr Stedina ze 4.E.

bim_modely_24.png