Zážitek z loňského roku spojený se zimním kurzem na školní chatě ve Špindlerově Mlýně byl tak silný, že naše třída projevila přání si jej připomenout a využít tří projektových dnů k pobytu v podzimní krkonošské krajině. Dle hodnocení všech účastníků šlo o "ideální kombinaci fyzické aktivity s odpočinkem", "relax v pohybu", "nejlepší odpočinek „od školy“ se školou", "parádní výšlap", "skvěle vybraný a užitý školní výlet. Prostě "super výlet", "bomba" a "mega pofel (*)".
Relaxační část strávená v bazénu s toboganem, vířivkou a parní lázní byla vítaným zpestřením programu, ale zdolání nejvyššího vrcholu Krkonoš byl zážitek, na který se nezapomíná. Zejména pro ty, kteří zde byli poprvé (a vzhledem k fyzickému stavu některých jedinců možná i naposledy). A co na závěr? Bylo to zkrátka "užitý, mohli bychom podniknout ještě něco...", ale také "jsem rád, že chata ustála náš pobyt a všichni se obešli bez zranění..."
(*) Pozn. red.: Pro ty, kteří neznají současný slang: pofel = zábava s přáteli, pokec s kamarádem/kamarádkou
špindl 23