Tak jako každý rok, i letos proběhla na naší škole tradiční výstava modelů rodinných domů a občanských staveb. Soutěže se zúčastnili žáci 3. a 4. ročníků zaměření Pozemní stavby a Architektura a stavitelství. Pozemáci modelovali tradičním způsobem. Na ručně vyráběné modely použili různé materiály – balzu, karton, kapa desky a jiné hmoty vhodné pro modelování. Studenti zaměření Architektura a stavitelství své modely tvořili i na 3D tiskárnách. Ti strávili zase mnoho času u počítačů. Téměř všechny modely byly na velmi dobré úrovni. Součástí výstavy bylo hlasování o nejhezčí model ve třech kategoriích – odborná, kde hlasují učitelé odborných předmětů, dále veřejná, kde hlasují studenti školy a v neposlední řadě hodnocení nejlepšího modelu paní ředitelkou školy. Žákyně a žáci, kteří byli úspěšní obdrželi věcné ceny. Těšíme se na příští ročník.

Snímek obrazovky 2023 06 13 215947