Těsně před koncem školního roku – v pondělí 28.6.2021 – proběhlo za účasti vážených hostů – pana doc. Ing. Ladislava Satrapy, CSc., vedoucího katedry hydrotechniky, a pana Ing. Milan Zukal, Ph.D., vedoucího vodohospodářského experimentálního centra, paní zástupkyně, Ing. Křivánkové a studentů třetího ročníku oboru vodohospodářských a ekologických staveb naší školy, vyhlášení výsledků již osmého ročníku soutěže modelů vodohospodářských staveb.
Do soutěže bylo přihlášeno celkem patnáct modelů, které studenti zpracovávali během distančního studia doma. Protože většina prací byla velmi dobře zpracovaná, bylo velice obtížné, vybrat ty nejlepší. Rozhodnout jsme ale museli.
Cenu ředitelky školy, s modelem vodojemu Ohrazenice, získal Vojtěch Smetana.
Cenu katedry hydrotechniky, s modelem bezpečnostního přelivu VD Lipno, získal Matyáš Jetmar.
Cenu veřejnosti, s modelem hráze VD Kamýk, získal Prokop Ochec.
Vítězům gratulujeme!