Náplní práce žáků bylo vybrat, prohlédnout si a zdokumentovat zajímavé fasády pražských domů. Vybrány byly: Administrattivní budova Krystral (Vinohradská), Administrativní budova ČS (Vinohradská), Tančící dům, Budova KB (Smíchov), NTK, Fakulta architektury, Fakulta informatiky (Dejvice), Národní divadlo, Nová scéna ND, Administrativní budova AFI (Vokovice), panelový dům. Žáci společně navštívili všechny vybrané stavby, na kterých měli možnost vidět a nafotit technické i materiálové možnosti řešení obvodových konstrukcí budov. Poté si stavby rozdělili a z pořízené fotodokumentace dál samostatně pracovali na svém zadání – vypracování informací pro danou stavbu. V konečné fázi práce shrnuli jednotlivé části, hlasováním vyhodnotili „kvalitu“ fasád a vy tvořili ucelenou prezentaci.

fff uvod