Ve dnech 20.-27.1.2018 se většina žáků třídy 1.C zúčastnila zimního výcvikového kurzu na školní chatě U sv.Anny ve Špindlerově Mlýně.

I díky čerstvému sněhu a relativně hezkému počasí se kurz velice vydařil. Celkem jsme měli vytvořené 4 družstva (z toho jedno družstvo snowboardistů) s různou znalosti lyžování. Nejtěžší ale i nejhezčí práce byla s posledním družstvem „nelyžařů“, které se nám povedlo rozlyžovat tak, že k závěru nejenže byli schopni sjet červené sjezdovky v areálech Sv. Petr a Medvědín, ale se i s hezkými výsledky zúčastnit závěrečných pátečních závodů slalomu ve Sv. Petru a odpoledního karnevalu na lyžích.

Poděkování patří všem kolegům, kteří se zasloužili jednak o sportovní výcvik, ale i o odpolední a večerní program: Ing. Yvetě Koblihové, Bc. Alžbětě Kopáčové a Bc. Pavlu Čechovi, který navíc měl několik skvělých instruktážních a naučných přednášek na různé témata týkajících se zimy, zimních sportů, ale i nebezpečenství z nich plynoucích.

Věřím, že nejenom já, ale i mládež bude na tuto „povinnou školní akci“ vzpomínat v dobrém nejenom v tomhle školním roce, ale i dalších 50 let na třídních srazech J.

Pro inspiraci se podívejte na pár fotek v naší galerii.

Zapsala: Beáta Kunáková, vedoucí kurzu

uvodní