Dne 6.1.2018 v dopoledních hodinách třída 1.A. vyrazila na lyžařský kurz, který se konal v jednom z nejznámějších horských středisek, ve Špindlerově Mlýně. Ubytováni jsme byli na krásné školní chalupě sv. Anny, která se nachází přímo na sjezdovce Hromovka. Po celý týden byl pro žáky připraven program, který byl zaměřený na zlepšení lyžařských a snowboardových dovedností. Také na ně čekal výlet na bobovou dráhu a plavání v Hotelu Bedřichov. Ve volných chvílích nechyběly ani pohybové a společenské hry. Aby žáci nevyšli ze cviku, tak jsme jednoho večera vyrazili na Labskou přehradu, kde se žákům dostal odborný výklad od paní profesorky Matouškové.

Jsme rádi, že lyžařský kurz nebyl jen o každodenním lyžování, ale také o nových a nezapomenutelných zážitcích. V neposlední řadě o poznání a navázání možná i mnohaletého přátelství.