Dne 12.10.2017 třída 2.D se zaměřením BIM, vyrazila do Brna, za výstavou MSV(Mezinárodní strojírenský průmysl). Na výstavě bylo 16 pavilonů, od aut přes stroje až po 3D tiskárny.

Žáci si prošli většinu pavilonů, ale nejvíce se jim líbilo v pavilonu Z, kde byly právě 3D tiskárny a to co vytiskly. Viděli jsem zde vytisknuté spotřebiče, zbraně, auta, boty, brýle a modely. V areálu si našli i tramvaj (šalinu), z minulého století, která byla moc pěkná a pohodlná. Také jsme zde našli maskota firmy Amazon a spoustu asijských firem, které nabízeli velice zajímavé vynálezy. Na závěr bych chtěl jenom říct, že výstava byla úžasná, plná zajímavých věcí a jsem velice rád, že nás tam naše skvělá škola vzala.

Text sepsal: Radim Talkner, žák 2.D

Bez názvu